Tämä monitoimikone on rakennettu käsittelemään kaikkia suosikkireseptejäsi kompaktissa paketissa suorituskyvystä tinkimättä.
"Hei kaikille ja tervetuloa toiseen Gamereactor Quick Lookiin.
Tämä on Kenwood Go Tourin viimeinen etappi.
Pohjimmiltaan pastellisempi, leikkisämpi tulkinta heidän nykyisistä keittiötarvikkeistaan."
"mallisto, mutta painottaen enemmän, no en sanoisi kannettavuutta, mutta säilytyksen helppoutta ja myös pienempään tilantarpeeseen ja alhaisempaan hintaan.
No tämä MultiPro Go maksaa alle 100 dollaria täällä Tanskassa, mikä on Minusta tuntuu, että se on aivan ehdoton varkaus siihen nähden, mitä saat."
"Minun pitäisi mainita, että jos haluat jotain, joka on kuten blenderi kyky ja koko paljon painikkeita edessä, mikä tarkoittaa, että voit olla edistyneempi tavassa, jolla Voit ostaa tavallisen MultiPro OneTouchin, mutta se on kolme kertaa kalliimpi kuin tavallinen MultiPro OneTouch, mutta se on kolme kertaa kalliimpi kuin tavallinen MultiPro OneTouch."
"tämän hinnan.
Ja saat paremman muotoilun mielestäni kaiken kaikkiaan.
Näet, että näiden eri kerrosten pystysuora pinoaminen tarkoittaa, että se selvästi - on korkea, mutta se on hyvin pieni verrattuna sen viemästä kokonaispinta-alasta."
"Sen pohjassa on myös tämä kiva pieni kumijalka, joka periaatteessa tarkoittaa sitä, että se ei pomppaa mihinkään, jos haluat asettaa sen alas ja tämä pieni ura - alareunassa piilottaa myös johdon, kun et käytä sitä.
Joten mielestäni se on uskomattoman siisti ja kuten sanoin, voitte luultavasti kertoa, että tämä on ollut samat pastellivärit, jotka olemme nähneet sekä sauvasekoittimessa että seisovassa sekoittimessa, ja Minusta nuo ovat myös erittäin hienoja."
"Se on kaiken kaikkiaan mielestäni hyvin suunniteltu tuote monella tapaa ja mielestäni se on kuluttajan on hyvin helppo tarkastella yleistä suunnittelufilosofiaa ja nähdä helpommin kaappiväliä ja tuota väritystä ja vain sanoa, että kyllä, se on houkutteleva, Haluan tuollaista."
"He eivät ole pihistelleet yleisissä eritelmissä.
Sisällä tässä on 65 watin moottori, ja toki tämä kokonaiskulho on 1,3 litraa.
mikä ei ole niin suuri kuin luultavasti olisit halunnut, mutta saat myös tämän lisälaitteen.
Tämä on nimeltään 360 Express Serve, joka on tietenkin tyhmä nimi, mutta pointti on se, että että se on 360 astetta, koska se voi kääntyä mihin suuntaan haluat, joten jos asetat tämän - päälle, saat jalostetut elintarvikkeet tulemaan ulos täältä."
"Se tarkoittaa periaatteessa sitä, että voit saada paljon suuremman kulhon kuin 1,3 litran sisäänrakennettuun ja saada kaikki viipaloidut ja kuutioidut vihannekset tai hedelmät tai mitä ikinä...
joita käytät, on, no, siihen kulhoon, jossa haluat jatkaa ruoanlaittoa, sekoittamalla tai mihin tahansa, mitä se sitten onkaan."
"Kaiken kaikkiaan alle 100 dollarilla tässä on mielestäni paljon tavaraa.
Saat tietenkin pääleikkuuterän, 360 Degree Express Serve, kulhon ja tämä pieni asetustyökalu tässä.
Yksi asia, jonka olisin halunnut, on se, että vaikka Kenwood on onnistunut hyvin heidän muissa Go-tuotteissaan, kun kyse on vain yleisestä helppokäyttöisyydestä, tämä painike tässä on vain pulssi ja yksi nopeus, joka on kuin päällä ja sitten voit pulssittaa sitä, joka periaatteessa - tarkoittaa, että voit olla varovaisempi, koska heti kun päästät irti pulssista, se pysähtyy."
"toimii.
Sitä ei tarvitse liu'uttaa kokonaan taaksepäin, jotta se saadaan takaisin neutraaliasentoon.
Pointti on, että tämä ei tunnu tarpeeksi hyvältä jos minulta kysytään.
Tämä on tiukka ja olisin halunnut nähdä jotain vähän syvällisempää."
"Mutta silti se on tosi halpa.
Noin kolmannes muistaakseni lähimpään Kenwoodin kilpailevaan malliin verrattuna ja aika lailla samalla tasolla kuin muita kuin todella budjettiystävällisiä malleja markkinoilla.
Joten tämä mielessä, oikein hienosti menee."